LASE REKLAAMIL ENDAGA KAASAS KÄIA!


PAINDLIKKUS

Meie tugevuseks on suur kogemus. Oleme üle 20 aasta teostanud kõikvõimalike sõidukite ülekleepimisi väikestest autodest veokite, haagiste ja bussideni. Kindlasti saaksime hakkama ka lennukitega. Ükskõik millised on teie vajadused, leiame teile parima lahenduse. Aitame meelsasti ka kleebise kujunduse loomisel.

KILE, MIS VASTAB TEIE VAJADUSTELE

Lühiajalised kleebiseid saame teha soodsa ja kvaliteetse 1D kilega (kestvus kuni 6 kuud). Püsivad kleebised siledatele pindadele teeme 2D kilest (5-7 aastat). Kui objektil on palju kumeraid pindu, siis kasutame 3D kilet (kuni 10 aastat). Meie kile ei tõmbu aja jooksul kokku ega kaota oma algset nägu.

PROFESSIONAALNE TEOSTUS

Meil on asjatundlikud töötajad ja paigaldajad. Tagame head tingimused töö teostamiseks ja garanteerime õiged tingimused kleebiste pikaajaliseks püsimiseks.

TEKSTID JA LOGOD


Väiksemad kleebised sobivad ideaalselt firmaauto märgistamiseks. Põnevate lahendustega kleebised jäävad meelde ja kõnetavad. Avalda muljet rabava logokujundusega!

DETAILSEM ÜLEKLEEPIMINE


Paremini silma paistmiseks soovitame osalist ülekleepimist. Meie kile jääb püsima ka kumeratel pindadel, vältimaks kokkutõmbumist või mullitamist.

TÄIELIK ÜLEKLEEPIMINE


Täielik sõiduki ülekleepimine on neile, kes ei taha jätta midagi juhuse hooleks. Täielikult ülekleebitud sõiduk jääb igal juhul silma ja avaldab meeldejäävat muljet.

Tellimiseks võtke ühendust.